Neil Z. Miller: Co možná nevíte o očkování. Šokující poznatky o vakcínách

99,00 Kč
Bez DPH

Orig. název:

Vaccines - are they really safe and effective? (2002)

Žánr:

Literatura naučná, Zdraví

Vydáno: 2010, ELFA

Počet stran: 156

ISBN: 978-80-86439-11-2

Počet
Poslední kus skladem

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

V dnešní uspěchané společnosti se malé děti očkují pomocí hexa a hepa vakcíny proti šesti či pěti nemocem naráz. Málokdo se pozastaví nad tím, že devítikilové ditě ve skutečnosti dostane dávku několika nemocí najednou a co to vlastně udělá s jeho malinkým a ještě dostatečně nevyvinutým organismem a hlavně mozkem, který může být očkováními nenávratně poškozen nejvíce.

Ve světě již existují studie a statistiky, upozorňující na to, co všechno se vlastně děje s organismem našich malých a nejmilejších po očkování, které by je teoreticky mělo chránit a zajistit jim lepší budoucnost. Bohužel, opak je pravdou.

A tak pro rodiče, kteří chtějí pro své potomky opravdu jen to nejlepší, je určena tato kniha s velmi závažnou tématikou – co vlastně dobrého - nebo naopak, co převážně škodlivého a nebezpečného pro mozek i celý organismus našich malých tvorečků přináší očkování, tolik protěžované oficiální medicínou a (jak bychom si konečně měli i uvědomit) především téměř všemocnými koncerny stojícími za ní.

Autor knihy doufá, že se mu podaří svojí knihou přimět rodiče k zamyšlení, zda a jaké očkování má podstoupit jejich malý potomek.

2 ks